Tulospalvelu
Maksit, rata 1

Ihanneaika: 42.39
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Yht
152InariSusanna EskelinenbelpatTORKK37.46-4.930.000.0049.308.
267DiKati ImmonenborcolSPOK37.53-4.860.000.0048.609.
371ZorroKim KurkinenbelpagRIMA38.71-3.680.000.0036.804.
417PrioHannaleena SalmiborcolLÄGI39.03-3.360.000.0033.607.
568ThorNiina-Liina LinnaborcolNAS39.23-3.160.000.0031.602.
646PaiMari LukkarinenauskelSAVPK39.67-2.720.000.0027.2020.
774TeroMarianne KarjalainenborcolP-HAU39.90-2.490.000.0024.903.
835NadiJenni LeinoborcolLAW39.92-2.470.000.0024.7017.
936YsiAnders KronqvistborcolK-PKK40.76-1.630.000.0016.305.
1042HöyryReetta RounajaborcolACTIV41.81-0.580.000.005.8025.
1164RumbaPauliina NiemiborcolACTIV42.10-0.290.000.002.9029.
1262DiegoTimo SutinenborcolACE42.500.110.000.111.
1344TuuriIris KiemeborcolPAGIS42.580.190.000.1931.
1447NessRiitta NousiainenauskelACTIV42.710.320.000.3231.
1558PinjaTiina JärvinenborcolLAW44.341.950.001.9531.
1616RicoJuho HeikkinennovnouRAGIT45.933.540.003.5431.
1726YksMikko AaltonenborcolACTIV37.64-4.755.005.0010.
1875QraHannamari NieminenborcolHSKH38.41-3.985.005.0021.
1933RäppiRiikka KarinenborcolJAU38.78-3.615.005.0031.
2073RepoRaisa VähätaloborcolJAU39.11-3.285.005.0014.
2143UrsulaHenri NygrenborcolJOA39.48-2.915.005.0031.
2254IlpoReetta RounajaborcolACTIV39.80-2.595.005.0018.
2366BecksEsa LehdistöborcolATT40.01-2.385.005.0019.
2472KittyMarko ParviainenbelpatACE40.15-2.245.005.0011.
2551KippJaana VaaraborcolTORKK40.21-2.185.005.0031.
2622GuessHeini LindholmborcolI-HAH40.78-1.615.005.0023.
2756ZeroSanna VilkkoauskelRAGIT41.18-1.215.005.0024.
2863SatiainenTommi Raita-ahokroatiTAMSK41.87-0.525.005.0028.
2953KamuJenni HämäläinenespvesKAS41.97-0.425.005.0027.
3048HuMari KaplasauskelACTIV42.21-0.185.005.0013.
3137SykeMikko AaltonenborcolACTIV42.470.085.005.086.
3239ChiliEsa LehdistöauspaiATT42.620.235.005.2312.
339KuulaMinna MartimoborcolACTIV43.120.735.005.7331.
3423JäynäTanja RuokanenbelpamTORKK43.881.495.006.4931.
3541TarmoAnna PukkinenauskelOKK44.231.845.006.8431.
3620NelliNadja KeskifranttiholpapARCT46.994.605.009.6031.
3759BessRaisa VähätaloborcolJAU39.49-2.9010.0010.0016.
3840EkaTiina LeinonenborcolKAS40.54-1.8510.0010.0031.
3929VeetiMilla LaitilaborcolACTIV40.77-1.6210.0010.0031.
403NoitaRitva TuominenborcolKEMKO42.23-0.1610.0010.0031.
4131CamoMarko LiikanenborcolRAGIT42.38-0.0110.0010.0031.
4265HiluKim KurkinenbelpamRIMA49.056.665.0011.6622.
438UnnaJulia NevalainenslapkoKEMKO54.2811.890.0011.8931.
4428MilaLaura PohjolahovawaACTIV44.462.0710.0012.0731.
4550TripNiina VeijolaborcolTORKK41.24-1.1515.0015.0015.
4625IntoMaria VilppolaborcolACTIV47.625.2310.0015.2331.
4727HerttaAnni PohjolalyhcolACTIV52.9110.525.0015.5231.
482JeriKati KorentobelpagACTIV53.3510.965.0015.9631.
4970RusinaJoona SumelaborcolHSKH45.012.6215.0017.6226.
5011ManaArto TuiskuborcolRAGIT52.149.7510.0019.7531.
516FaithMia AlatalonovnouTORKK55.2112.8210.0022.8231.
5230MantaKati-Mari HeikkinenlabnouPKH45.883.4920.0023.4931.
5313NuuskuSeija Kekäläinenx-rotuKEMKO58.0715.6810.0025.6831.
5434RafiAnders StensborcolPAWS56.2713.8815.0028.8831.
557NeccuSeija KekäläinenborcolKEMKO55.4213.0325.0038.0331.
-5BoltMia KoivistoborcolRAUMA0.000.0035.00HYL31.
-69BöödiTommi Raita-ahokroatiTAMSK0.000.005.00HYL31.
-10VisuMaiju LuseniuskunvizRAGIT0.000.00105.00HYL31.
-1EllaLaura VaaraniemiborcolARCT0.000.00155.00HYL31.
-61RossJanika KarenmaaborcolRAUMA0.000.0030.00HYL31.
-60KronIina ViitanenborcolHEILU0.000.005.00HYL31.
-45Lilla MuussenSenni HuotariborcolVEIKK0.000.00105.00HYL31.
-38MinkkiRaisa VähätaloborcolJAU0.000.0030.00HYL30.
-49LeonJanne RajalaborcolACE0.000.005.00HYL31.
-24LewisAnna-Maria NiemeläborcolOKK0.000.005.00HYL31.
-21SpockMarko MäkiborcolOCA0.000.0055.00HYL31.
-19KutiTuula KuntonenkroatiTORKK0.000.005.00HYL31.
-18BangMinna MartimoborcolACTIV0.000.0080.00HYL31.
-55ProfiEssi SirolabelpamHEILU0.000.005.00HYL31.
-15VeskaMervi HeikkinensuusnaPKH0.000.0030.00HYL31.
-14ZazuSofia StensborcolPAWS0.000.00130.00HYL31.
-12ReinoLaura Vaaraniemix-rotuARCT0.000.0055.00HYL31.
-57EldaTyyni-Tuuli KosonenespvesATT0.000.005.00HYL31.
-4MessiKirsi LiimatainenbelpamOKK0.000.000.00POIS31.
-32RastaSusanna KariniemibelpatSIEVI0.000.000.00POIS31.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia