Tulospalvelu
Maksit, rata 2

Ihanneaika: 36.79
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Yht
126YksMikko AaltonenborcolACTIV32.69-4.100.000.0041.0010.
272KittyMarko ParviainenbelpatACE32.70-4.090.000.0040.9011.
336YsiAnders KronqvistborcolK-PKK32.76-4.030.000.0040.305.
439ChiliEsa LehdistöauspaiATT32.87-3.920.000.0039.2012.
568ThorNiina-Liina LinnaborcolNAS32.95-3.840.000.0038.402.
662DiegoTimo SutinenborcolACE33.00-3.790.000.0037.901.
773RepoRaisa VähätaloborcolJAU33.26-3.530.000.0035.3014.
850TripNiina VeijolaborcolTORKK33.36-3.430.000.0034.3015.
959BessRaisa VähätaloborcolJAU33.47-3.320.000.0033.2016.
1054IlpoReetta RounajaborcolACTIV33.82-2.970.000.0029.7018.
1166BecksEsa LehdistöborcolATT34.02-2.770.000.0027.7019.
1271ZorroKim KurkinenbelpagRIMA34.05-2.740.000.0027.404.
1322GuessHeini LindholmborcolI-HAH34.25-2.540.000.0025.4023.
1456ZeroSanna VilkkoauskelRAGIT34.94-1.850.000.0018.5024.
1570RusinaJoona SumelaborcolHSKH35.00-1.790.000.0017.9026.
1642HöyryReetta RounajaborcolACTIV35.53-1.260.000.0012.6025.
1753KamuJenni HämäläinenespvesKAS35.83-0.960.000.009.6027.
1863SatiainenTommi Raita-ahokroatiTAMSK35.99-0.800.000.008.0028.
1938MinkkiRaisa VähätaloborcolJAU36.51-0.280.000.002.8030.
2018BangMinna MartimoborcolACTIV37.971.180.001.1831.
2174TeroMarianne KarjalainenborcolP-HAU32.64-4.155.005.003.
2249LeonJanne RajalaborcolACE33.17-3.625.005.0031.
2369BöödiTommi Raita-ahokroatiTAMSK34.02-2.775.005.0031.
2445Lilla MuussenSenni HuotariborcolVEIKK34.10-2.695.005.0031.
2543UrsulaHenri NygrenborcolJOA34.90-1.895.005.0031.
2652InariSusanna EskelinenbelpatTORKK35.27-1.525.005.008.
2755ProfiEssi SirolabelpamHEILU35.31-1.485.005.0031.
2857EldaTyyni-Tuuli KosonenespvesATT35.98-0.815.005.0031.
2946PaiMari LukkarinenauskelSAVPK39.172.385.007.3820.
3064RumbaPauliina NiemiborcolACTIV39.382.595.007.5929.
3128MilaLaura PohjolahovawaACTIV40.453.665.008.6631.
3230MantaKati-Mari HeikkinenlabnouPKH40.543.755.008.7531.
3312ReinoLaura Vaaraniemix-rotuARCT46.279.480.009.4831.
3420NelliNadja KeskifranttiholpapARCT41.304.515.009.5131.
3513NuuskuSeija Kekäläinenx-rotuKEMKO46.749.950.009.9531.
3624LewisAnna-Maria NiemeläborcolOKK31.94-4.8510.0010.0031.
3751KippJaana VaaraborcolTORKK35.81-0.9810.0010.0031.
3814ZazuSofia StensborcolPAWS36.04-0.7510.0010.0031.
3933RäppiRiikka KarinenborcolJAU36.26-0.5310.0010.0031.
4021SpockMarko MäkiborcolOCA36.58-0.2110.0010.0031.
4123JäynäTanja RuokanenbelpamTORKK39.692.9015.0017.9031.
423NoitaRitva TuominenborcolKEMKO39.782.9915.0017.9931.
4334RafiAnders StensborcolPAWS39.913.1215.0018.1231.
446FaithMia AlatalonovnouTORKK47.4810.6910.0020.6931.
-10VisuMaiju LuseniuskunvizRAGIT0.000.0055.00HYL31.
-61RossJanika KarenmaaborcolRAUMA0.000.005.00HYL31.
-67DiKati ImmonenborcolSPOK0.000.0030.00HYL9.
-58PinjaTiina JärvinenborcolLAW0.000.005.00HYL31.
-75QraHannamari NieminenborcolHSKH0.000.0055.00HYL21.
-60KronIina ViitanenborcolHEILU0.000.005.00HYL31.
-65HiluKim KurkinenbelpamRIMA0.000.005.00HYL22.
-48HuMari KaplasauskelACTIV0.000.0030.00HYL13.
-19KutiTuula KuntonenkroatiTORKK0.000.005.00HYL31.
-17PrioHannaleena SalmiborcolLÄGI0.000.0080.00HYL7.
-16RicoJuho HeikkinennovnouRAGIT0.000.0030.00HYL31.
-15VeskaMervi HeikkinensuusnaPKH0.000.0030.00HYL31.
-9KuulaMinna MartimoborcolACTIV0.000.005.00HYL31.
-8UnnaJulia NevalainenslapkoKEMKO0.000.0030.00HYL31.
-5BoltMia KoivistoborcolRAUMA0.000.0030.00HYL31.
-2JeriKati KorentobelpagACTIV0.000.005.00HYL31.
-25IntoMaria VilppolaborcolACTIV0.000.0055.00HYL31.
-27HerttaAnni PohjolalyhcolACTIV0.000.0030.00HYL31.
-31CamoMarko LiikanenborcolRAGIT0.000.0030.00HYL31.
-47NessRiitta NousiainenauskelACTIV0.000.0030.00HYL31.
-44TuuriIris KiemeborcolPAGIS0.000.0080.00HYL31.
-41TarmoAnna PukkinenauskelOKK0.000.005.00HYL31.
-40EkaTiina LeinonenborcolKAS0.000.0030.00HYL31.
-29VeetiMilla LaitilaborcolACTIV0.000.0055.00HYL31.
-37SykeMikko AaltonenborcolACTIV0.000.005.00HYL6.
-35NadiJenni LeinoborcolLAW0.000.0030.00HYL17.
-1EllaLaura VaaraniemiborcolARCT0.000.0080.00HYL31.
-11ManaArto TuiskuborcolRAGIT0.000.000.00POIS31.
-7NeccuSeija KekäläinenborcolKEMKO0.000.000.00POIS31.
-4MessiKirsi LiimatainenbelpamOKK0.000.000.00POIS31.
-32RastaSusanna KariniemibelpatSIEVI0.000.000.00POIS31.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia