Tulospalvelu
Maksit, rata 3

Ihanneaika: 40.32
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Yht
137SykeMikko AaltonenborcolACTIV34.68-5.640.000.0056.406.
274TeroMarianne KarjalainenborcolP-HAU36.16-4.160.000.0041.603.
348HuMari KaplasauskelACTIV36.49-3.830.000.0038.3013.
462DiegoTimo SutinenborcolACE36.66-3.660.000.0036.601.
575QraHannamari NieminenborcolHSKH37.62-2.700.000.0027.0021.
665HiluKim KurkinenbelpamRIMA37.72-2.600.000.0026.0022.
717PrioHannaleena SalmiborcolLÄGI38.15-2.170.000.0021.707.
835NadiJenni LeinoborcolLAW39.55-0.770.000.007.7017.
953KamuJenni HämäläinenespvesKAS40.990.670.000.6727.
1041TarmoAnna PukkinenauskelOKK41.661.340.001.3431.
1158PinjaTiina JärvinenborcolLAW42.091.770.001.7731.
1264RumbaPauliina NiemiborcolACTIV43.132.810.002.8129.
1360KronIina ViitanenborcolHEILU35.51-4.815.005.0031.
1445Lilla MuussenSenni HuotariborcolVEIKK35.86-4.465.005.0031.
1571ZorroKim KurkinenbelpagRIMA35.91-4.415.005.004.
1673RepoRaisa VähätaloborcolJAU37.85-2.475.005.0014.
1768ThorNiina-Liina LinnaborcolNAS38.01-2.315.005.002.
1826YksMikko AaltonenborcolACTIV40.24-0.085.005.0010.
196FaithMia AlatalonovnouTORKK47.637.310.007.3131.
2055ProfiEssi SirolabelpamHEILU42.802.485.007.4831.
2116RicoJuho HeikkinennovnouRAGIT43.823.505.008.5031.
2249LeonJanne RajalaborcolACE36.50-3.8210.0010.0031.
2350TripNiina VeijolaborcolTORKK38.59-1.7310.0010.0015.
2427HerttaAnni PohjolalyhcolACTIV46.315.995.0010.9931.
2518BangMinna MartimoborcolACTIV46.716.395.0011.3931.
2646PaiMari LukkarinenauskelSAVPK42.231.9110.0011.9120.
2739ChiliEsa LehdistöauspaiATT42.301.9810.0011.9812.
288UnnaJulia NevalainenslapkoKEMKO53.3913.070.0013.0731.
2919KutiTuula KuntonenkroatiTORKK44.854.5310.0014.5331.
3015VeskaMervi HeikkinensuusnaPKH51.2610.945.0015.9431.
3120NelliNadja KeskifranttiholpapARCT49.058.7310.0018.7331.
3213NuuskuSeija Kekäläinenx-rotuKEMKO55.2814.965.0019.9631.
3322GuessHeini LindholmborcolI-HAH44.414.0920.0024.0923.
-52InariSusanna EskelinenbelpatTORKK0.000.005.00HYL8.
-51KippJaana VaaraborcolTORKK0.000.0030.00HYL31.
-59BessRaisa VähätaloborcolJAU0.000.005.00HYL16.
-54IlpoReetta RounajaborcolACTIV0.000.005.00HYL18.
-72KittyMarko ParviainenbelpatACE0.000.005.00HYL11.
-70RusinaJoona SumelaborcolHSKH0.000.0030.00HYL26.
-63SatiainenTommi Raita-ahokroatiTAMSK0.000.005.00HYL28.
-57EldaTyyni-Tuuli KosonenespvesATT0.000.005.00HYL31.
-69BöödiTommi Raita-ahokroatiTAMSK0.000.005.00HYL31.
-67DiKati ImmonenborcolSPOK0.000.0030.00HYL9.
-61RossJanika KarenmaaborcolRAUMA0.000.005.00HYL31.
-66BecksEsa LehdistöborcolATT0.000.005.00HYL19.
-56ZeroSanna VilkkoauskelRAGIT0.000.005.00HYL24.
-31CamoMarko LiikanenborcolRAGIT0.000.0030.00HYL31.
-24LewisAnna-Maria NiemeläborcolOKK0.000.005.00HYL31.
-23JäynäTanja RuokanenbelpamTORKK0.000.005.00HYL31.
-21SpockMarko MäkiborcolOCA0.000.005.00HYL31.
-1EllaLaura VaaraniemiborcolARCT0.000.005.00HYL31.
-14ZazuSofia StensborcolPAWS0.000.005.00HYL31.
-12ReinoLaura Vaaraniemix-rotuARCT0.000.005.00HYL31.
-10VisuMaiju LuseniuskunvizRAGIT0.000.0055.00HYL31.
-9KuulaMinna MartimoborcolACTIV0.000.0055.00HYL31.
-5BoltMia KoivistoborcolRAUMA0.000.005.00HYL31.
-3NoitaRitva TuominenborcolKEMKO0.000.00105.00HYL31.
-25IntoMaria VilppolaborcolACTIV0.000.0055.00HYL31.
-28MilaLaura PohjolahovawaACTIV0.000.005.00HYL31.
-29VeetiMilla LaitilaborcolACTIV0.000.0055.00HYL31.
-47NessRiitta NousiainenauskelACTIV0.000.0055.00HYL31.
-43UrsulaHenri NygrenborcolJOA0.000.0055.00HYL31.
-42HöyryReetta RounajaborcolACTIV0.000.005.00HYL25.
-40EkaTiina LeinonenborcolKAS0.000.005.00HYL31.
-38MinkkiRaisa VähätaloborcolJAU0.000.0030.00HYL30.
-36YsiAnders KronqvistborcolK-PKK0.000.0030.00HYL5.
-34RafiAnders StensborcolPAWS0.000.005.00HYL31.
-33RäppiRiikka KarinenborcolJAU0.000.0055.00HYL31.
-30MantaKati-Mari HeikkinenlabnouPKH0.000.0055.00HYL31.
-2JeriKati KorentobelpagACTIV0.000.005.00HYL31.
-44TuuriIris KiemeborcolPAGIS0.000.000.00POIS31.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia