Tulospalvelu
Minit, rata 1 (agility)

Ihanneaika: 40.00
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Yht
163PinnaEerika PasanenparsonHAU34.84-5.160.000.0051.605.
255ElmoAnnina MyllyahoparsonJAU35.30-4.700.000.0047.001.
33IisiTeea MäkeläshelamPIRKU35.77-4.230.000.0042.306.
464RumbaVirpi KoskijackruP-HAU36.79-3.210.000.0032.102.
569EllaMerja HakalashelamTASSU37.30-2.700.000.0027.0017.
656CarmaIra MikkanenshelamMAH37.61-2.390.000.0023.903.
754UkkoErkki HyvärinenshelamVARPS38.31-1.690.000.0016.9024.
852FlowSari PuusaariparsonRIMA38.41-1.590.000.0015.9011.
961StellaSonia DelatteshelamATT38.44-1.560.000.0015.6013.
1059SädeRiikka LavonenbicfriHSKH38.59-1.410.000.0014.108.
1151HippuMari OksanenshelamJAT38.60-1.400.000.0014.0014.
1227MoccaJaana AirolapapillP-HAU38.73-1.270.000.0012.7026.
1353HesePasi PartanenjackruE-HKK39.42-0.580.000.005.8021.
1430MuruMelissa NaukkarinenborterVAU39.62-0.380.000.003.8029.
1538FreeTimo PuusaariparsonRIMA39.67-0.330.000.003.3030.
166HuldaEeva NygrenjackruJOA40.180.180.000.1831.
1736BixieMarika HiltunenpapillVEIKK40.520.520.000.5231.
1812MinttuMarika HiltunenpapillVEIKK40.670.670.000.6731.
1916DebbieAurora KuosatoyvilTAMSK41.391.390.001.3931.
201KiiruTimo TeilerikäävilVAS42.912.910.002.9131.
2133TillyVille PirisjokiparsonYLÖKK33.79-6.215.005.004.
2262TamiUlla ViholainenkäävilFPUKO35.47-4.535.005.0031.
2347TuimaTero LiljeblomshelamJAU36.09-3.915.005.0031.
2423AinoVille PirisjokiparsonYLÖKK36.16-3.845.005.0016.
2568LättyPäivi Männistö-RahunenlägpysPIRKU36.91-3.095.005.0031.
2619HippiStiina PasanenlägpysTAMSK37.72-2.285.005.0031.
277RuuMerja MyllymaashelamTAMSK38.09-1.915.005.0031.
2834JimiMarielle Wikman-KarstunenborterBAT38.13-1.875.005.0031.
2957LiliNoora HuotarishelamPIRKU38.50-1.505.005.0018.
3043KeijoSini RönkköborterSWAU39.44-0.565.005.0019.
3121GrimmaPäivi KarjalainenjackruKAT39.84-0.165.005.0026.
329HiiliOuti HällilanheeE-HKK45.865.860.005.8631.
3365ChiliTimo PuusaariparsonRIMA41.061.065.006.0631.
3460HelgaMerja KantolaparsonTORKK41.131.135.006.139.
3520YadaEssi Nakarix-rotuKSSK42.582.585.007.5825.
3631KoruMaarit MeriläkääpinTSAU42.802.805.007.8031.
3722HilmaNina Kohvakka-KarppinenshelamHU-PU43.333.335.008.3331.
3813PeppiAnna PasanenparsonSWAU35.89-4.1110.0010.0031.
3942DidiMaarit NiemeläborterBAT36.35-3.6510.0010.007.
4039VenlaMari MäkelämittelI-HAH42.962.9615.0017.9620.
4118JediAnna-Maria Lahesmaa-KorpinenbicfriI-HAH46.916.9115.0021.9131.
4214FridaKati KollanenparsonJAU48.508.5015.0023.5031.
-5LilyNiina MurisojavolpinHSKH0.000.0030.00HYL31.
-15PenniHenna PöystikääpinWECA0.000.0055.00HYL31.
-2MilliVera RäsänenparsonAST0.000.0055.00HYL31.
-4ElliLaura RuohonenparsonTAMSK0.000.0030.00HYL31.
-58FlySari PuusaariparsonRIMA0.000.005.00HYL31.
-11SissiMerja IhonenkäävilKK-990.000.000.00HYL31.
-67RossoJarmo KumpulainenkäävilTSAU0.000.005.00HYL10.
-28IisiLaura KokkilastbterTAKUT0.000.005.00HYL31.
-66UlpuJohanna KulmalakäävilÄETSÄ0.000.0055.00HYL31.
-8HermanniKatja SalonenlägpysKSKY0.000.0080.00HYL31.
-17NenaSatu SiltanenkoohonHSKH0.000.0030.00HYL31.
-32ElvisPaula RopponenkääpinI-HAH0.000.0055.00HYL31.
-35PiipuTuija LaurilaparsonTAMSK0.000.005.00HYL28.
-37WiiIrene ErlingshelamATD0.000.005.00HYL22.
-29SaniSaara TaipaleborterYLÖKK0.000.005.00HYL31.
-26TaikaReetta KangaslampikleinsTAMSK0.000.0030.00HYL31.
-44AidaSonja LehtiläshelamKSKY0.000.005.00HYL31.
-45SuloSari PuusaariparsonRIMA0.000.0055.00HYL23.
-46HunniIida VakkurishelamHAU0.000.0030.00HYL31.
-24XenonIina AsuntashelamHAU0.000.005.00HYL31.
-48NipsuAnu RantanenshelamTAMSK0.000.005.00HYL12.
-49TuroIina KalliomäkiparsonHSKH0.000.0030.00HYL31.
-70NanaJennika MattilashelamBAT0.000.005.00HYL15.
-10KippariPetri HeinonenshelamBAT0.000.000.00POIS31.
-25BlitzPetri HeinonenshelamBAT0.000.000.00POIS31.
-40SumuSari MikkiläshelamLAGU0.000.000.00POIS31.
-50PullaSanna KunnasvirtakäävilTSAU0.000.000.00POIS31.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia