Tulospalvelu
Minit, rata 2 (hyppy)

Ihanneaika: 37.31
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Yht
133TillyVille PirisjokiparsonYLÖKK31.73-5.580.000.0055.804.
260HelgaMerja KantolaparsonTORKK33.57-3.740.000.0037.409.
367RossoJarmo KumpulainenkäävilTSAU33.58-3.730.000.0037.3010.
448NipsuAnu RantanenshelamTAMSK33.65-3.660.000.0036.6012.
570NanaJennika MattilashelamBAT34.01-3.300.000.0033.0015.
623AinoVille PirisjokiparsonYLÖKK34.58-2.730.000.0027.3016.
757LiliNoora HuotarishelamPIRKU34.65-2.660.000.0026.6018.
843KeijoSini RönkköborterSWAU34.79-2.520.000.0025.2019.
959SädeRiikka LavonenbicfriHSKH34.95-2.360.000.0023.608.
1039VenlaMari MäkelämittelI-HAH35.03-2.280.000.0022.8020.
1152FlowSari PuusaariparsonRIMA35.22-2.090.000.0020.9011.
1251HippuMari OksanenshelamJAT35.30-2.010.000.0020.1014.
1337WiiIrene ErlingshelamATD35.46-1.850.000.0018.5022.
1445SuloSari PuusaariparsonRIMA35.58-1.730.000.0017.3023.
1553HesePasi PartanenjackruE-HKK35.81-1.500.000.0015.0021.
1621GrimmaPäivi KarjalainenjackruKAT36.04-1.270.000.0012.7026.
1720YadaEssi Nakarix-rotuKSSK36.14-1.170.000.0011.7025.
1835PiipuTuija LaurilaparsonTAMSK36.85-0.460.000.004.6028.
1926TaikaReetta KangaslampikleinsTAMSK38.801.490.001.4931.
2015PenniHenna PöystikääpinWECA40.543.230.003.2331.
2128IisiLaura KokkilastbterTAKUT41.884.570.004.5731.
229HiiliOuti HällilanheeE-HKK42.094.780.004.7831.
2347TuimaTero LiljeblomshelamJAU33.32-3.995.005.0031.
2463PinnaEerika PasanenparsonHAU34.42-2.895.005.005.
2549TuroIina KalliomäkiparsonHSKH37.07-0.245.005.0031.
2619HippiStiina PasanenlägpysTAMSK37.13-0.185.005.0031.
2766UlpuJohanna KulmalakäävilÄETSÄ37.930.625.005.6231.
282MilliVera RäsänenparsonAST39.762.455.007.4531.
2912MinttuMarika HiltunenpapillVEIKK42.905.595.0010.5931.
3058FlySari PuusaariparsonRIMA38.080.7710.0010.7731.
3118JediAnna-Maria Lahesmaa-KorpinenbicfriI-HAH46.278.9610.0018.9631.
3264RumbaVirpi KoskijackruP-HAU41.454.1415.0019.142.
-46HunniIida VakkurishelamHAU0.000.0030.00HYL31.
-62TamiUlla ViholainenkäävilFPUKO0.000.005.00HYL31.
-44AidaSonja LehtiläshelamKSKY0.000.005.00HYL31.
-55ElmoAnnina MyllyahoparsonJAU0.000.0030.00HYL1.
-54UkkoErkki HyvärinenshelamVARPS0.000.005.00HYL24.
-69EllaMerja HakalashelamTASSU0.000.0055.00HYL17.
-68LättyPäivi Männistö-RahunenlägpysPIRKU0.000.005.00HYL31.
-65ChiliTimo PuusaariparsonRIMA0.000.0030.00HYL31.
-56CarmaIra MikkanenshelamMAH0.000.0030.00HYL3.
-61StellaSonia DelatteshelamATT0.000.0030.00HYL13.
-42DidiMaarit NiemeläborterBAT0.000.0030.00HYL7.
-17NenaSatu SiltanenkoohonHSKH0.000.005.00HYL31.
-16DebbieAurora KuosatoyvilTAMSK0.000.0030.00HYL31.
-14FridaKati KollanenparsonJAU0.000.0080.00HYL31.
-13PeppiAnna PasanenparsonSWAU0.000.0030.00HYL31.
-11SissiMerja IhonenkäävilKK-990.000.005.00HYL31.
-1KiiruTimo TeilerikäävilVAS0.000.0030.00HYL31.
-8HermanniKatja SalonenlägpysKSKY0.000.0055.00HYL31.
-7RuuMerja MyllymaashelamTAMSK0.000.0030.00HYL31.
-6HuldaEeva NygrenjackruJOA0.000.0055.00HYL31.
-5LilyNiina MurisojavolpinHSKH0.000.005.00HYL31.
-4ElliLaura RuohonenparsonTAMSK0.000.005.00HYL31.
-22HilmaNina Kohvakka-KarppinenshelamHU-PU0.000.0080.00HYL31.
-24XenonIina AsuntashelamHAU0.000.0030.00HYL31.
-3IisiTeea MäkeläshelamPIRKU0.000.0055.00HYL6.
-38FreeTimo PuusaariparsonRIMA0.000.0080.00HYL30.
-36BixieMarika HiltunenpapillVEIKK0.000.0030.00HYL31.
-34JimiMarielle Wikman-KarstunenborterBAT0.000.005.00HYL31.
-32ElvisPaula RopponenkääpinI-HAH0.000.005.00HYL31.
-31KoruMaarit MeriläkääpinTSAU0.000.0030.00HYL31.
-30MuruMelissa NaukkarinenborterVAU0.000.005.00HYL29.
-29SaniSaara TaipaleborterYLÖKK0.000.0055.00HYL31.
-27MoccaJaana AirolapapillP-HAU0.000.0030.00HYL26.
-50PullaSanna KunnasvirtakäävilTSAU0.000.000.00POIS31.
-10KippariPetri HeinonenshelamBAT0.000.000.00POIS31.
-40SumuSari MikkiläshelamLAGU0.000.000.00POIS31.
-41BuffyNina Hiltunenx-rotuJOA0.000.000.00POIS31.
-25BlitzPetri HeinonenshelamBAT0.000.000.00POIS31.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia