Tulospalvelu
Minit, rata 3

Ihanneaika: 44.52
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Yht
155ElmoAnnina MyllyahoparsonJAU39.30-5.220.000.0052.201.
256CarmaIra MikkanenshelamMAH39.91-4.610.000.0046.103.
342DidiMaarit NiemeläborterBAT40.42-4.100.000.0041.007.
464RumbaVirpi KoskijackruP-HAU40.47-4.050.000.0040.502.
561StellaSonia DelatteshelamATT42.48-2.040.000.0020.4013.
652FlowSari PuusaariparsonRIMA43.49-1.030.000.0010.3011.
720YadaEssi Nakarix-rotuKSSK44.41-0.110.000.001.1025.
837WiiIrene ErlingshelamATD45.841.320.001.3222.
918JediAnna-Maria Lahesmaa-KorpinenbicfriI-HAH48.003.480.003.4831.
1028IisiLaura KokkilastbterTAKUT48.113.590.003.5931.
111KiiruTimo TeilerikäävilVAS48.323.800.003.8031.
1223AinoVille PirisjokiparsonYLÖKK39.18-5.345.005.0016.
1347TuimaTero LiljeblomshelamJAU39.41-5.115.005.0031.
1468LättyPäivi Männistö-RahunenlägpysPIRKU40.33-4.195.005.0031.
1527MoccaJaana AirolapapillP-HAU43.80-0.725.005.0026.
1653HesePasi PartanenjackruE-HKK44.44-0.085.005.0021.
176HuldaEeva NygrenjackruJOA44.46-0.065.005.0031.
1811SissiMerja IhonenkäävilKK-9952.578.050.008.0531.
1914FridaKati KollanenparsonJAU48.423.905.008.9031.
2060HelgaMerja KantolaparsonTORKK42.65-1.8710.0010.009.
2166UlpuJohanna KulmalakäävilÄETSÄ43.31-1.2110.0010.0031.
225LilyNiina MurisojavolpinHSKH51.587.065.0012.0631.
2370NanaJennika MattilashelamBAT43.57-0.9515.0015.0015.
2463PinnaEerika PasanenparsonHAU44.670.1515.0015.155.
2530MuruMelissa NaukkarinenborterVAU50.435.9110.0015.9129.
2619HippiStiina PasanenlägpysTAMSK45.831.3115.0016.3131.
2721GrimmaPäivi KarjalainenjackruKAT52.387.8620.0027.8626.
-65ChiliTimo PuusaariparsonRIMA0.000.0030.00HYL31.
-43KeijoSini RönkköborterSWAU0.000.005.00HYL19.
-44AidaSonja LehtiläshelamKSKY0.000.005.00HYL31.
-45SuloSari PuusaariparsonRIMA0.000.0055.00HYL23.
-46HunniIida VakkurishelamHAU0.000.0030.00HYL31.
-58FlySari PuusaariparsonRIMA0.000.005.00HYL31.
-69EllaMerja HakalashelamTASSU0.000.005.00HYL17.
-48NipsuAnu RantanenshelamTAMSK0.000.0080.00HYL12.
-49TuroIina KalliomäkiparsonHSKH0.000.005.00HYL31.
-51HippuMari OksanenshelamJAT0.000.005.00HYL14.
-67RossoJarmo KumpulainenkäävilTSAU0.000.0055.00HYL10.
-62TamiUlla ViholainenkäävilFPUKO0.000.0030.00HYL31.
-57LiliNoora HuotarishelamPIRKU0.000.0030.00HYL18.
-59SädeRiikka LavonenbicfriHSKH0.000.005.00HYL8.
-54UkkoErkki HyvärinenshelamVARPS0.000.005.00HYL24.
-2MilliVera RäsänenparsonAST0.000.0030.00HYL31.
-26TaikaReetta KangaslampikleinsTAMSK0.000.0030.00HYL31.
-8HermanniKatja SalonenlägpysKSKY0.000.0080.00HYL31.
-22HilmaNina Kohvakka-KarppinenshelamHU-PU0.000.005.00HYL31.
-17NenaSatu SiltanenkoohonHSKH0.000.0055.00HYL31.
-16DebbieAurora KuosatoyvilTAMSK0.000.005.00HYL31.
-15PenniHenna PöystikääpinWECA0.000.00110.00HYL31.
-13PeppiAnna PasanenparsonSWAU0.000.005.00HYL31.
-12MinttuMarika HiltunenpapillVEIKK0.000.0030.00HYL31.
-29SaniSaara TaipaleborterYLÖKK0.000.005.00HYL31.
-31KoruMaarit MeriläkääpinTSAU0.000.0080.00HYL31.
-32ElvisPaula RopponenkääpinI-HAH0.000.005.00HYL31.
-3IisiTeea MäkeläshelamPIRKU0.000.005.00HYL6.
-39VenlaMari MäkelämittelI-HAH0.000.005.00HYL20.
-38FreeTimo PuusaariparsonRIMA0.000.0030.00HYL30.
-36BixieMarika HiltunenpapillVEIKK0.000.0030.00HYL31.
-35PiipuTuija LaurilaparsonTAMSK0.000.0055.00HYL28.
-34JimiMarielle Wikman-KarstunenborterBAT0.000.0055.00HYL31.
-4ElliLaura RuohonenparsonTAMSK0.000.005.00HYL31.
-33TillyVille PirisjokiparsonYLÖKK0.000.0030.00HYL4.
-9HiiliOuti HällilanheeE-HKK0.000.005.00HYL31.
-7RuuMerja MyllymaashelamTAMSK0.000.000.00POIS31.
-10KippariPetri HeinonenshelamBAT0.000.000.00POIS31.
-24XenonIina AsuntashelamHAU0.000.000.00POIS31.
-25BlitzPetri HeinonenshelamBAT0.000.000.00POIS31.
-50PullaSanna KunnasvirtakäävilTSAU0.000.000.00POIS31.
-40SumuSari MikkiläshelamLAGU0.000.000.00POIS31.
-41BuffyNina Hiltunenx-rotuJOA0.000.000.00POIS31.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia