Tulospalvelu
Medit, rata 1 Yksilöpisteet

Ihanneaika: 38.02
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Jouk.p. Yht
120-- ---33.06-4.960.000.0050.0075.005.
160MukaKaisa Ylä-TuuhonenkromfoTAMSK33.06-4.960.000.0050.0075.0010.
383KuuraJonna KeskitaloshelamK-PKK33.69-4.330.000.0043.7068.707.
473EsteriMona LiljegrenespvesJANKK33.99-4.030.000.0040.7065.7022.
580JuraTuulia LiuhtoborcolLAW34.01-4.010.000.0040.5065.508.
664OodiVille LiukkaespvesHAU34.34-3.680.000.0037.2062.201.
78SvanteAnniina SalokesvilSiSu34.70-3.320.000.0033.6058.6015.
827SiiliSami SuvantopyrpalLÄGI34.72-3.300.000.0033.4058.4012.
982VilleEeva IhatsukesvilJAU35.23-2.790.000.0028.3053.3027.
1041NixiPäivikki TurulakromfoI-HAH35.65-2.370.000.0024.1049.1020.
1136ZipTaru MäkinenespvesRAUMA35.67-2.350.000.0023.9048.9030.
1257RooneyOtto NiinikoskikoohonHEILU35.74-2.280.000.0023.2048.2018.
1313KärttyLaura NissinenlagromHSKH35.77-2.250.000.0022.9047.9031.
1474OlliOuti LeppänenkoohonTAMSK36.01-2.010.000.0020.5045.502.
1443EssoJade ErkkoespvesBAT36.01-2.010.000.0020.5045.5029.
1632ManuMaarit PohjolashelamLAUKA36.07-1.950.000.0019.9044.9032.
1770BörjeMika KangasespvesHAU36.47-1.550.000.0015.9040.9011.
1868Coreheidi savolainenkesvilSWAU36.66-1.360.000.0014.0039.0033.
1956ZiliSanna NiinikoskiespvesHEILU36.91-1.110.000.0011.5036.5017.
2047KiahJessica KockespvesWOFF37.05-0.970.000.0010.1035.1026.
2153NiittiAnne HuittinenmudiPIRKU37.26-0.760.000.008.0033.0041.
2250MaskottiAnne TeileriespvesVAS37.53-0.490.000.005.3030.3042.
2330SissiMarko KapiainenschapeHSKH38.430.410.000.4145.
2412PipsaAila RajaheimoshelamKKK38.700.680.000.6845.
2551MonaRiitta HyvönenkesvilJAT38.840.820.000.8245.
269BudiAnu RajaheimoshelamJAU39.311.290.001.2945.
2716EssiAnne-Mari TenhovaloespvesKKK39.651.630.001.6345.
2840JaloEira LampénkesvilRIMA40.192.170.002.1745.
2969RiskiJenna KantolashelamLAW32.94-5.085.005.0037.
3015NiksiPekka HalonenespvesHAU33.07-4.955.005.0022.
3148RonjaVille LiukkaespvesHAU33.75-4.275.005.003.
3210PihkaTyyni-Tuuli KosonenespvesATT33.81-4.215.005.0045.
3376NanaJonna KannistoshelamHSKH34.11-3.915.005.004.
3466ElmoKatja KumpulainenshelamHEILU34.19-3.835.005.0045.
3524MessiMarianne PekkolaparsonKOTKA35.43-2.595.005.0045.
3625SalliSanna Toivola-JärvinencocspaHAU35.54-2.485.005.0045.
3761YodiEmmiina AbrahamssonshelamNAS35.55-2.475.005.0045.
3877LettiMilja HaapamäkiespvesTAMSK36.23-1.795.005.0024.
3963InkeriMarko MäkeläespvesJANKK36.31-1.715.005.0021.
4044OdileAnna PekkalacocspaI-HAH36.71-1.315.005.0045.
4171MaggieSuvi ReinikoohonATT37.24-0.785.005.0044.
4234ElmaTiina AspegrénmudiK-PKK37.72-0.305.005.0045.
4326HippuSari KoivistoschapeLRKK37.83-0.195.005.0045.
4419RuuMinna PäivärintapyrpapLÄGI38.030.015.005.018.
4533EllaAnu KylvénkoohonTAMSK38.760.745.005.7445.
4628RaipeJuha AleniusparsonAGRY39.071.055.006.0545.
4778SiinaTuija AnnalashelamOKK39.951.935.006.9345.
4858LeeviKatariina KuiroshelamTAMSK35.29-2.7310.0010.0045.
4949NanaJennika MattilashelamBAT35.87-2.1510.0010.0045.
5031JustusEveliina SipiläparsonJAU36.76-1.2610.0010.0045.
514YrttiTuisku VirolainenmudiHAU37.64-0.3810.0010.0045.
522LeniSami SuvantopyrpalLÄGI37.70-0.3210.0010.0045.
5337CosmoMatti KautiainenparsonATT39.241.2210.0011.2239.
5442NopsaHeli KuronenkromfoI-HAH40.252.2310.0012.2345.
5572FlaksiTeemu KollanenkromfoJAU33.97-4.0515.0015.0028.
5645AstaAnne-Mari TenhovaloespvesKKK38.820.8015.0015.8045.
571ValttiAnnina MyllyahoparsonJAU38.880.8615.0015.8645.
5821TairaBrita LångströmkesvilKKK48.7610.7415.0025.7445.
5923OfiEvita SiekkinencocspaPORSK39.061.0425.0026.0445.
-17KasiSenni AaltonenkesvilKKK0.000.000.00HYL45.
-75YegoJari LaitinenkoohonKKK0.000.000.00HYL45.
-14IituKirsimaria Inkinen-MoukanenespvesPIRKU0.000.000.00HYL45.
-7EmmaKati JokimäkiespvesWECA0.000.000.00HYL45.
-6StigSanni KariniemishelamP-HAU0.000.000.00HYL14.
-79RauhaJani KantolakromfoTORKK0.000.000.00HYL25.
-5TypyIina KalliomäkiauskelHSKH0.000.000.00HYL45.
-81KisuPäivi Männistö-RahunenshelamPIRKU0.000.000.00HYL45.
-3PeikkoVirpi HujanenespvesPIRKU0.000.000.00HYL40.
-18RansuHarri NurmikromfoSkromfo0.000.000.00HYL16.
-11FendiLinda LoikkanenshelamSiSu0.000.000.00HYL35.
-22NittaTilda KangaskromfoTAMSK0.000.000.00HYL13.
-55TuuaTaina AiraksinenkesvilACTIV0.000.000.00HYL6.
-52LenniJosefiina TeräväinenkesvilLAGU0.000.000.00HYL45.
-46HaloOuti KorhonenshelamHU-PU0.000.000.00HYL38.
-59AlfSanna VeijolacocspaTORKK0.000.000.00HYL34.
-39KafiAri ParttikoohonLAU0.000.000.00HYL43.
-62MilaAnja AhonenpumiBAT0.000.000.00HYL19.
-38SalliHeidi SainionovnouLAU0.000.000.00HYL45.
-35FlaxiHanna HaatajaespvesACTIV0.000.000.00HYL45.
-65KäkiNina LeminenpyrpapTAMSK0.000.000.00HYL36.
-29MiuxMaria HirvonenpyrpapPoKS0.000.000.00HYL45.
-67LexSami OksakoohonHAU0.000.000.00HYL45.
-54NonnihAri KuparinenshelamRIMA0.000.000.00HYL45.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia