Tulospalvelu
Medit, rata 4 (hyppy) Yksilöpisteet

Ihanneaika: 34.94
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Jouk.p. Yht
120-- ---30.38-4.560.000.0050.0075.005.
274OlliOuti LeppänenkoohonTAMSK30.88-4.060.000.0045.0070.002.
364OodiVille LiukkaespvesHAU31.11-3.830.000.0042.7067.701.
455TuuaTaina AiraksinenkesvilACTIV31.23-3.710.000.0041.5066.506.
522NittaTilda KangaskromfoTAMSK31.61-3.330.000.0037.7062.7013.
619RuuMinna PäivärintapyrpapLÄGI31.65-3.290.000.0037.3062.308.
78SvanteAnniina SalokesvilSiSu31.89-3.050.000.0034.9059.9015.
856ZiliSanna NiinikoskiespvesHEILU32.55-2.390.000.0028.3053.3017.
983KuuraJonna KeskitaloshelamK-PKK29.73-5.215.005.007.
1076NanaJonna KannistoshelamHSKH30.41-4.535.005.004.
1147KiahJessica KockespvesWOFF32.27-2.675.005.0026.
1246HaloOuti KorhonenshelamHU-PU32.40-2.545.005.0038.
1379RauhaJani KantolakromfoTORKK30.95-3.9910.0010.0025.
1457RooneyOtto NiinikoskikoohonHEILU31.93-3.0110.0010.0018.
1560MukaKaisa Ylä-TuuhonenkromfoTAMSK36.181.2410.0011.2410.
1672FlaksiTeemu KollanenkromfoJAU40.405.4610.0015.4628.
176StigSanni KariniemishelamP-HAU37.722.7815.0017.7814.
-69RiskiJenna KantolashelamLAW0.000.000.00HYL37.
-68Coreheidi savolainenkesvilSWAU0.000.000.00HYL33.
-70BörjeMika KangasespvesHAU0.000.000.00HYL11.
-73EsteriMona LiljegrenespvesJANKK0.000.000.00HYL22.
-18RansuHarri NurmikromfoSkromfo0.000.000.00HYL16.
-77LettiMilja HaapamäkiespvesTAMSK0.000.000.00HYL24.
-80JuraTuulia LiuhtoborcolLAW0.000.000.00HYL8.
-82VilleEeva IhatsukesvilJAU0.000.000.00HYL27.
-65KäkiNina LeminenpyrpapTAMSK0.000.000.00HYL36.
-11FendiLinda LoikkanenshelamSiSu0.000.000.00HYL35.
-63InkeriMarko MäkeläespvesJANKK0.000.000.00HYL21.
-27SiiliSami SuvantopyrpalLÄGI0.000.000.00HYL12.
-32ManuMaarit PohjolashelamLAUKA0.000.000.00HYL32.
-36ZipTaru MäkinenespvesRAUMA0.000.000.00HYL30.
-37CosmoMatti KautiainenparsonATT0.000.000.00HYL39.
-41NixiPäivikki TurulakromfoI-HAH0.000.000.00HYL20.
-43EssoJade ErkkoespvesBAT0.000.000.00HYL29.
-48RonjaVille LiukkaespvesHAU0.000.000.00HYL3.
-15NiksiPekka HalonenespvesHAU0.000.000.00HYL22.
-13KärttyLaura NissinenlagromHSKH0.000.000.00HYL31.
-59AlfSanna VeijolacocspaTORKK0.000.000.00HYL34.
-62MilaAnja AhonenpumiBAT0.000.000.00HYL19.
-3PeikkoVirpi HujanenespvesPIRKU0.000.000.00HYL40.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia