Tulospalvelu
Medit, rata 5 Yksilöpisteet

Ihanneaika: 46.22
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Jouk.p. Yht
183KuuraJonna KeskitaloshelamK-PKK40.19-6.030.000.0050.0075.007.
270BörjeMika KangasespvesHAU40.47-5.750.000.0047.2072.2011.
348RonjaVille LiukkaespvesHAU40.79-5.430.000.0044.0069.003.
427SiiliSami SuvantopyrpalLÄGI41.00-5.220.000.0041.9066.9012.
56StigSanni KariniemishelamP-HAU41.47-4.750.000.0037.2062.2014.
676NanaJonna KannistoshelamHSKH41.62-4.600.000.0035.7060.704.
764OodiVille LiukkaespvesHAU41.93-4.290.000.0032.6057.601.
819RuuMinna PäivärintapyrpapLÄGI42.37-3.850.000.0028.2053.208.
962MilaAnja AhonenpumiBAT42.67-3.550.000.0025.2050.2019.
1074OlliOuti LeppänenkoohonTAMSK42.73-3.490.000.0024.6049.602.
1163InkeriMarko MäkeläespvesJANKK42.83-3.390.000.0023.6048.6021.
1255TuuaTaina AiraksinenkesvilACTIV42.89-3.330.000.0023.0048.006.
1322NittaTilda KangaskromfoTAMSK43.26-2.960.000.0019.3044.3013.
1418RansuHarri NurmikromfoSkromfo45.97-0.250.000.0017.2016.
1515NiksiPekka HalonenespvesHAU40.09-6.135.005.0022.
1643EssoJade ErkkoespvesBAT43.15-3.075.005.0029.
1737CosmoMatti KautiainenparsonATT44.86-1.365.005.0039.
1868Coreheidi savolainenkesvilSWAU48.862.645.007.6433.
1957RooneyOtto NiinikoskikoohonHEILU44.34-1.8810.0010.0018.
-77LettiMilja HaapamäkiespvesTAMSK0.000.000.00HYL24.
-79RauhaJani KantolakromfoTORKK0.000.000.00HYL25.
-65KäkiNina LeminenpyrpapTAMSK0.000.000.00HYL36.
-72FlaksiTeemu KollanenkromfoJAU0.000.000.00HYL28.
-69RiskiJenna KantolashelamLAW0.000.000.00HYL37.
-73EsteriMona LiljegrenespvesJANKK0.000.000.00HYL22.
-82VilleEeva IhatsukesvilJAU0.000.000.00HYL27.
-80JuraTuulia LiuhtoborcolLAW0.000.000.00HYL8.
-60MukaKaisa Ylä-TuuhonenkromfoTAMSK0.000.000.00HYL10.
-8SvanteAnniina SalokesvilSiSu0.000.000.00HYL15.
-11FendiLinda LoikkanenshelamSiSu0.000.000.00HYL35.
-13KärttyLaura NissinenlagromHSKH0.000.000.00HYL31.
-20-- ---0.000.000.00HYL5.
-32ManuMaarit PohjolashelamLAUKA0.000.000.00HYL32.
-36ZipTaru MäkinenespvesRAUMA0.000.000.00HYL30.
-41NixiPäivikki TurulakromfoI-HAH0.000.000.00HYL20.
-46HaloOuti KorhonenshelamHU-PU0.000.000.00HYL38.
-47KiahJessica KockespvesWOFF0.000.000.00HYL26.
-56ZiliSanna NiinikoskiespvesHEILU0.000.000.00HYL17.
-59AlfSanna VeijolacocspaTORKK0.000.000.00HYL34.
-3PeikkoVirpi HujanenespvesPIRKU0.000.000.00HYL40.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia