Tulospalvelu
Medit, rata 2 (hyppy) Yksilöpisteet

Ihanneaika: 35.68
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Jouk.p. Yht
180JuraTuulia LiuhtoborcolLAW31.03-4.650.000.0050.0075.008.
218RansuHarri NurmikromfoSkromfo31.85-3.830.000.0041.8066.8016.
315NiksiPekka HalonenespvesHAU31.96-3.720.000.0040.7065.7022.
460MukaKaisa Ylä-TuuhonenkromfoTAMSK32.23-3.450.000.0038.0063.0010.
577LettiMilja HaapamäkiespvesTAMSK32.28-3.400.000.0037.5062.5024.
548RonjaVille LiukkaespvesHAU32.28-3.400.000.0037.5062.503.
76StigSanni KariniemishelamP-HAU32.60-3.080.000.0034.3059.3014.
879RauhaJani KantolakromfoTORKK32.65-3.030.000.0033.8058.8025.
957RooneyOtto NiinikoskikoohonHEILU32.91-2.770.000.0031.2056.2018.
1074OlliOuti LeppänenkoohonTAMSK32.93-2.750.000.0031.0056.002.
1155TuuaTaina AiraksinenkesvilACTIV32.99-2.690.000.0030.4055.406.
1272FlaksiTeemu KollanenkromfoJAU33.24-2.440.000.0027.9052.9028.
1319RuuMinna PäivärintapyrpapLÄGI33.53-2.150.000.0025.0050.008.
1476NanaJonna KannistoshelamHSKH33.57-2.110.000.0024.6049.604.
1541NixiPäivikki TurulakromfoI-HAH33.67-2.010.000.0023.6048.6020.
1662MilaAnja AhonenpumiBAT33.71-1.970.000.0023.2048.2019.
1756ZiliSanna NiinikoskiespvesHEILU33.98-1.700.000.0020.5045.5017.
1847KiahJessica KockespvesWOFF34.06-1.620.000.0019.7044.7026.
1870BörjeMika KangasespvesHAU34.06-1.620.000.0019.7044.7011.
2059AlfSanna VeijolacocspaTORKK34.26-1.420.000.0017.7042.7034.
2111FendiLinda LoikkanenshelamSiSu34.29-1.390.000.0017.4042.4035.
2265KäkiNina LeminenpyrpapTAMSK34.31-1.370.000.0017.2042.2036.
2322NittaTilda KangaskromfoTAMSK34.57-1.110.000.0014.6039.6013.
2446HaloOuti KorhonenshelamHU-PU34.68-1.000.000.0013.5038.5038.
2563InkeriMarko MäkeläespvesJANKK34.89-0.790.000.0011.4036.4021.
2637CosmoMatti KautiainenparsonATT35.04-0.640.000.009.9034.9039.
2739KafiAri ParttikoohonLAU35.60-0.080.000.004.3029.3043.
2871MaggieSuvi ReinikoohonATT35.61-0.070.000.004.2029.2044.
2938SalliHeidi SainionovnouLAU35.710.030.000.0345.
3050MaskottiAnne TeileriespvesVAS35.740.060.000.0642.
3152LenniJosefiina TeräväinenkesvilLAGU35.910.230.000.2345.
3251MonaRiitta HyvönenkesvilJAT36.440.760.000.7645.
3333EllaAnu KylvénkoohonTAMSK36.520.840.000.8445.
344YrttiTuisku VirolainenmudiHAU36.771.090.001.0945.
3578SiinaTuija AnnalashelamOKK37.281.600.001.6045.
3621TairaBrita LångströmkesvilKKK37.962.280.002.2845.
3716EssiAnne-Mari TenhovaloespvesKKK38.723.040.003.0445.
3830SissiMarko KapiainenschapeHSKH39.934.250.004.2545.
399BudiAnu RajaheimoshelamJAU40.004.320.004.3245.
4036ZipTaru MäkinenespvesRAUMA32.61-3.075.005.0030.
4182VilleEeva IhatsukesvilJAU33.17-2.515.005.0027.
4267LexSami OksakoohonHAU33.87-1.815.005.0045.
437EmmaKati JokimäkiespvesWECA34.34-1.345.005.0045.
4454NonnihAri KuparinenshelamRIMA34.36-1.325.005.0045.
4561YodiEmmiina AbrahamssonshelamNAS34.60-1.085.005.0045.
4644OdileAnna PekkalacocspaI-HAH36.660.985.005.9845.
473PeikkoVirpi HujanenespvesPIRKU36.841.165.006.1640.
4875YegoJari LaitinenkoohonKKK37.181.505.006.5045.
4914IituKirsimaria Inkinen-MoukanenespvesPIRKU38.612.935.007.9345.
5073EsteriMona LiljegrenespvesJANKK38.883.205.008.2022.
5142NopsaHeli KuronenkromfoI-HAH38.883.205.008.2045.
522LeniSami SuvantopyrpalLÄGI39.113.435.008.4345.
5312PipsaAila RajaheimoshelamKKK39.754.075.009.0745.
5449NanaJennika MattilashelamBAT34.59-1.0910.0010.0045.
5583KuuraJonna KeskitaloshelamK-PKK35.45-0.2310.0010.007.
5653NiittiAnne HuittinenmudiPIRKU36.280.6010.0010.6041.
5728RaipeJuha AleniusparsonAGRY41.465.785.0010.7845.
5826HippuSari KoivistoschapeLRKK37.972.2910.0012.2945.
5934ElmaTiina AspegrénmudiK-PKK39.493.8110.0013.8145.
6035FlaxiHanna HaatajaespvesACTIV40.394.7110.0014.7145.
6125SalliSanna Toivola-JärvinencocspaHAU35.48-0.2015.0015.0045.
6231JustusEveliina SipiläparsonJAU41.996.3110.0016.3145.
6324MessiMarianne PekkolaparsonKOTKA37.932.2520.0022.2545.
-29MiuxMaria HirvonenpyrpapPoKS0.000.000.00HYL45.
-17KasiSenni AaltonenkesvilKKK0.000.000.00HYL45.
-13KärttyLaura NissinenlagromHSKH0.000.000.00HYL31.
-40JaloEira LampénkesvilRIMA0.000.000.00HYL45.
-10PihkaTyyni-Tuuli KosonenespvesATT0.000.000.00HYL45.
-8SvanteAnniina SalokesvilSiSu0.000.000.00HYL15.
-5TypyIina KalliomäkiauskelHSKH0.000.000.00HYL45.
-81KisuPäivi Männistö-RahunenshelamPIRKU0.000.000.00HYL45.
-32ManuMaarit PohjolashelamLAUKA0.000.000.00HYL32.
-20-- ---0.000.000.00HYL5.
-1ValttiAnnina MyllyahoparsonJAU0.000.000.00HYL45.
-64OodiVille LiukkaespvesHAU0.000.000.00HYL1.
-27SiiliSami SuvantopyrpalLÄGI0.000.000.00HYL12.
-66ElmoKatja KumpulainenshelamHEILU0.000.000.00HYL45.
-45AstaAnne-Mari TenhovaloespvesKKK0.000.000.00HYL45.
-68Coreheidi savolainenkesvilSWAU0.000.000.00HYL33.
-69RiskiJenna KantolashelamLAW0.000.000.00HYL37.
-58LeeviKatariina KuiroshelamTAMSK0.000.000.00HYL45.
-23OfiEvita SiekkinencocspaPORSK0.000.000.00HYL45.
-43EssoJade ErkkoespvesBAT0.000.000.00HYL29.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia