Tulospalvelu
Medit, rata 3 Yksilöpisteet

Ihanneaika: 44.53
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Jouk.p. Yht
148RonjaVille LiukkaespvesHAU38.72-5.810.000.0050.0075.003.
264OodiVille LiukkaespvesHAU39.46-5.070.000.0042.6067.601.
376NanaJonna KannistoshelamHSKH39.55-4.980.000.0041.7066.704.
474OlliOuti LeppänenkoohonTAMSK41.37-3.160.000.0023.5048.502.
518RansuHarri NurmikromfoSkromfo41.71-2.820.000.0020.1045.1016.
669RiskiJenna KantolashelamLAW42.28-2.250.000.0014.4039.4037.
763InkeriMarko MäkeläespvesJANKK42.55-1.980.000.0011.7036.7021.
83PeikkoVirpi HujanenespvesPIRKU42.85-1.680.000.008.7033.7040.
943EssoJade ErkkoespvesBAT43.06-1.470.000.006.6031.6029.
1068Coreheidi savolainenkesvilSWAU43.17-1.360.000.005.5030.5033.
117EmmaKati JokimäkiespvesWECA44.10-0.430.000.0021.2045.
1231JustusEveliina SipiläparsonJAU44.13-0.400.000.0020.9045.
132LeniSami SuvantopyrpalLÄGI44.21-0.320.000.0020.1045.
1428RaipeJuha AleniusparsonAGRY48.093.560.003.5645.
156StigSanni KariniemishelamP-HAU40.67-3.865.005.0014.
1653NiittiAnne HuittinenmudiPIRKU41.30-3.235.005.0041.
1760MukaKaisa Ylä-TuuhonenkromfoTAMSK41.46-3.075.005.0010.
188SvanteAnniina SalokesvilSiSu42.11-2.425.005.0015.
1938SalliHeidi SainionovnouLAU43.92-0.615.005.0045.
2040JaloEira LampénkesvilRIMA44.03-0.505.005.0045.
2137CosmoMatti KautiainenparsonATT44.25-0.285.005.0039.
2211FendiLinda LoikkanenshelamSiSu44.42-0.115.005.0035.
2326HippuSari KoivistoschapeLRKK44.690.165.005.1645.
2433EllaAnu KylvénkoohonTAMSK45.410.885.005.8845.
2532ManuMaarit PohjolashelamLAUKA45.571.045.006.0432.
2683KuuraJonna KeskitaloshelamK-PKK45.981.455.006.457.
2778SiinaTuija AnnalashelamOKK46.361.835.006.8345.
2812PipsaAila RajaheimoshelamKKK48.754.225.009.2245.
2952LenniJosefiina TeräväinenkesvilLAGU48.774.245.009.2445.
3059AlfSanna VeijolacocspaTORKK41.70-2.8310.0010.0034.
3119RuuMinna PäivärintapyrpapLÄGI42.01-2.5210.0010.008.
3254NonnihAri KuparinenshelamRIMA46.051.5210.0011.5245.
331ValttiAnnina MyllyahoparsonJAU46.071.5410.0011.5445.
3414IituKirsimaria Inkinen-MoukanenespvesPIRKU46.501.9710.0011.9745.
3566ElmoKatja KumpulainenshelamHEILU38.48-6.0515.0015.0045.
3665KäkiNina LeminenpyrpapTAMSK44.18-0.3520.0020.0036.
-67LexSami OksakoohonHAU0.000.000.00HYL45.
-73EsteriMona LiljegrenespvesJANKK0.000.000.00HYL22.
-15NiksiPekka HalonenespvesHAU0.000.000.00HYL22.
-62MilaAnja AhonenpumiBAT0.000.000.00HYL19.
-61YodiEmmiina AbrahamssonshelamNAS0.000.000.00HYL45.
-16EssiAnne-Mari TenhovaloespvesKKK0.000.000.00HYL45.
-13KärttyLaura NissinenlagromHSKH0.000.000.00HYL31.
-10PihkaTyyni-Tuuli KosonenespvesATT0.000.000.00HYL45.
-70BörjeMika KangasespvesHAU0.000.000.00HYL11.
-82VilleEeva IhatsukesvilJAU0.000.000.00HYL27.
-81KisuPäivi Männistö-RahunenshelamPIRKU0.000.000.00HYL45.
-80JuraTuulia LiuhtoborcolLAW0.000.000.00HYL8.
-79RauhaJani KantolakromfoTORKK0.000.000.00HYL25.
-4YrttiTuisku VirolainenmudiHAU0.000.000.00HYL45.
-77LettiMilja HaapamäkiespvesTAMSK0.000.000.00HYL24.
-5TypyIina KalliomäkiauskelHSKH0.000.000.00HYL45.
-75YegoJari LaitinenkoohonKKK0.000.000.00HYL45.
-9BudiAnu RajaheimoshelamJAU0.000.000.00HYL45.
-72FlaksiTeemu KollanenkromfoJAU0.000.000.00HYL28.
-71MaggieSuvi ReinikoohonATT0.000.000.00HYL44.
-58LeeviKatariina KuiroshelamTAMSK0.000.000.00HYL45.
-57RooneyOtto NiinikoskikoohonHEILU0.000.000.00HYL18.
-41NixiPäivikki TurulakromfoI-HAH0.000.000.00HYL20.
-22NittaTilda KangaskromfoTAMSK0.000.000.00HYL13.
-39KafiAri ParttikoohonLAU0.000.000.00HYL43.
-23OfiEvita SiekkinencocspaPORSK0.000.000.00HYL45.
-24MessiMarianne PekkolaparsonKOTKA0.000.000.00HYL45.
-36ZipTaru MäkinenespvesRAUMA0.000.000.00HYL30.
-35FlaxiHanna HaatajaespvesACTIV0.000.000.00HYL45.
-34ElmaTiina AspegrénmudiK-PKK0.000.000.00HYL45.
-25SalliSanna Toivola-JärvinencocspaHAU0.000.000.00HYL45.
-27SiiliSami SuvantopyrpalLÄGI0.000.000.00HYL12.
-29MiuxMaria HirvonenpyrpapPoKS0.000.000.00HYL45.
-21TairaBrita LångströmkesvilKKK0.000.000.00HYL45.
-20-- ---0.000.000.00HYL5.
-56ZiliSanna NiinikoskiespvesHEILU0.000.000.00HYL17.
-55TuuaTaina AiraksinenkesvilACTIV0.000.000.00HYL6.
-17KasiSenni AaltonenkesvilKKK0.000.000.00HYL45.
-42NopsaHeli KuronenkromfoI-HAH0.000.000.00HYL45.
-51MonaRiitta HyvönenkesvilJAT0.000.000.00HYL45.
-50MaskottiAnne TeileriespvesVAS0.000.000.00HYL42.
-49NanaJennika MattilashelamBAT0.000.000.00HYL45.
-47KiahJessica KockespvesWOFF0.000.000.00HYL26.
-46HaloOuti KorhonenshelamHU-PU0.000.000.00HYL38.
-45AstaAnne-Mari TenhovaloespvesKKK0.000.000.00HYL45.
-44OdileAnna PekkalacocspaI-HAH0.000.000.00HYL45.
-30SissiMarko KapiainenschapeHSKH0.000.000.00HYL45.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia