Tulospalvelu
Medit, rata 1 Yksilöpisteet

Ihanneaika: 44.23
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Jouk.p. Yht
170RuuMinna PäivärintapyrpapLÄGI38.46-5.770.000.0050.0075.003.
277JuraTuulia LiuhtoborcolLAW39.13-5.100.000.0043.3068.308.
327NiittiAnne HuittinenmudiPIRKU39.69-4.540.000.0037.7062.7011.
468MilaAnja AhonenpumiBAT40.07-4.160.000.0033.9058.907.
440YegoJari LaitinenkoohonKKK40.07-4.160.000.0033.9058.905.
653OodiVille LiukkaespvesHAU40.27-3.960.000.0031.9056.902.
75OlliOuti LeppänenkoohonTAMSK40.94-3.290.000.0025.2050.2014.
869TuuaTaina AiraksinenkesvilACTIV41.05-3.180.000.0024.1049.1015.
929HeddaMaija IsokangaspyrpalSWAU41.46-2.770.000.0020.0045.0023.
1049NalleNina HänninenshelamHU-PU42.08-2.150.000.0013.8038.8028.
1138EssoJade ErkkoespvesBAT42.67-1.560.000.007.9032.9032.
126MaggieSuvi ReinikoohonRFF43.74-0.490.000.0022.2033.
13241EllaAnu KylvénkoohonTAMSK44.950.720.000.7233.
1467SiinaTuija AnnalashelamOKK45.601.370.001.3733.
1578KisuPäivi Männistö-RahunenshelamPIRKU39.15-5.085.005.0016.
1613MessiMarianne PekkolaparsonKOTKA39.83-4.405.005.0033.
1758HillaAntti HuotarishelamYLÖKK39.91-4.325.005.0033.
1836Valttiannina myllyahoparsonJAU39.99-4.245.005.0022.
191MiGSanna HovilaborcolLAW40.40-3.835.005.0033.
2048KafiAri ParttikoohonLAU41.28-2.955.005.0033.
2154SalliSanna Toivola-JärvinencocspaKLUBI41.44-2.795.005.0018.
2224HeiliElina RönnholmpumiOCA42.52-1.715.005.0030.
2334AstaAnne-Mari TenhovaloespvesKKK44.530.305.005.3033.
2428ZiliSanna NiinikoskiespvesHEILU44.770.545.005.5426.
2542WexiInkeri VapalahtishelamTASSU44.780.555.005.5533.
2660RooneyOtto NiinikoskikoohonHEILU44.990.765.005.7633.
2776KuuraJonna KeskitaloshelamK-PKK45.841.615.006.6112.
2851ElmoKatja KumpulainenshelamHEILU38.13-6.1010.0010.0033.
2974RonjaVille LiukkaespvesHAU39.89-4.3410.0010.004.
3056MuruMarjo AlandershelamWECA43.26-0.9710.0010.0033.
313VolaMari MäkeläshelamI-HAH43.85-0.3810.0010.0033.
3237HetaJanne MarjanenschapeMYNSK49.375.145.0010.1433.
3311ZipTaru MäkinenespvesRAUMA44.380.1510.0010.1533.
3435LeeviKatariina KuiroshelamTAMSK44.550.3210.0010.3233.
3519TikruJohanna NybergnovnouTAMSK50.316.085.0011.0833.
362HileJonna KeskitaloshelamK-PKK46.692.4610.0012.4633.
3722SkitsoElsi PullimudiACE41.68-2.5515.0015.009.
3833OfiEvita SiekkinencocspaPORSK42.59-1.6415.0015.0033.
3915LumiSannamari PippolakeeshoJKF43.97-0.2615.0015.0033.
4059IonaSatu TuomelashelamHSKH46.962.7315.0017.7333.
4117SissiMarko KapiainenschapeHSKH52.258.0210.0018.0233.
4279FlaksiTeemu KollanenkromfoJAU45.060.8320.0020.8333.
4362ZorroAnnariina NikkushelamBAT46.902.6720.0022.6733.
-12MuruSatu LuusuashelamHSKH0.000.000.00HYL33.
-61NopsaHeli KuronenkromfoI-HAH0.000.000.00HYL19.
-14Coreheidi savolainenkesvilSWAU0.000.000.00HYL33.
-52EsteriMona LiljegrenespvesJANKK0.000.000.00HYL10.
-64LissuAnnamaria RistimäkiparsonRAUMA0.000.000.00HYL33.
-65YodiEmmiina AbrahamssonshelamLÄGI0.000.000.00HYL33.
-10KreppiMilja HaapamäkiespvesTAMSK0.000.000.00HYL33.
-8FendiLinda LoikkanenshelamSiSu0.000.000.00HYL20.
-80VilleEeva IhatsukesvilJAU0.000.000.00HYL17.
-7ZemiSanna NiinikoskiespvesHEILU0.000.000.00HYL33.
-71NanaJennika MattilashelamBAT0.000.000.00HYL33.
-72SiiliSami SuvantopyrpalLÄGI0.000.000.00HYL6.
-73MukaKaisa Ylä-TuuhonenkromfoTAMSK0.000.000.00HYL33.
-4MinttuRiitta HaaranenespvesJAU0.000.000.00HYL33.
-75LettiMilja HaapamäkiespvesTAMSK0.000.000.00HYL33.
-248AlbaMarika SödermanespvesACTIV0.000.000.00HYL33.
-57LenniJosefiina KoskinenkesvilLAGU0.000.000.00HYL33.
-44HaloOuti KorhonenshelamHU-PU0.000.000.00HYL33.
-43MonaRiitta HyvönenkesvilJAT0.000.000.00HYL33.
-41ZeroElina PaavolakromfoK-PKK0.000.000.00HYL29.
-23RauhaJani KantolakromfoTORKK0.000.000.00HYL33.
-39RuksiViivi SnellmankromfoHSKH0.000.000.00HYL21.
-25MoonaRiitta HaaranenespvesJAU0.000.000.00HYL33.
-26TimppaMinna VilmikromfoSkromfo0.000.000.00HYL33.
-30JustusEveliina SipiläparsonJAU0.000.000.00HYL33.
-31InkeriMarko MäkeläespvesJANKK0.000.000.00HYL31.
-45CosmoMatti KautiainenparsonATT0.000.000.00HYL33.
-46TypyIina KalliomäkiauskelHSKH0.000.000.00HYL12.
-16JaloEira LampénkesvilRimA0.000.000.00HYL33.
-55NixiPäivikki TurulakromfoI-HAH0.000.000.00HYL24.
-18LexSami OksakoohonHAU0.000.000.00HYL25.
-9SvanteAnniina SalokesvilSiSu0.000.000.00HYL1.
-32PeikkoVirpi HujanenespvesPIRKU0.000.000.00HYL27.
-50NäpsäHeli LassilatarupiLAKKE0.000.000.00HYL33.
-20AltaArja-Leena ToivolaengspaKKK0.000.000.00HYL33.
-66NanaJonna KannistoshelamHSKH0.000.000.00POIS33.
-21MiuxMaria HirvonenpyrpapPoKS0.000.000.00POIS33.
-63BörjeMika KangasespvesHAU0.000.000.00POIS33.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia