Tulospalvelu
Medit, rata 2 (hyppy) Yksilöpisteet

Ihanneaika: 39.43
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Jouk.p. Yht
146TypyIina KalliomäkiauskelHSKH34.29-5.140.000.0050.0075.0012.
253OodiVille LiukkaespvesHAU36.21-3.220.000.0030.8055.802.
361NopsaHeli KuronenkromfoI-HAH36.49-2.940.000.0028.0053.0019.
422SkitsoElsi PullimudiACE36.60-2.830.000.0026.9051.909.
539RuksiViivi SnellmankromfoHSKH36.72-2.710.000.0025.7050.7021.
678KisuPäivi Männistö-RahunenshelamPIRKU37.06-2.370.000.0022.3047.3016.
770RuuMinna PäivärintapyrpapLÄGI37.09-2.340.000.0022.0047.003.
89SvanteAnniina SalokesvilSiSu37.24-2.190.000.0020.5045.501.
980VilleEeva IhatsukesvilJAU37.70-1.730.000.0015.9040.9017.
1028ZiliSanna NiinikoskiespvesHEILU37.84-1.590.000.0014.5039.5026.
1132PeikkoVirpi HujanenespvesPIRKU37.87-1.560.000.0014.2039.2027.
1268MilaAnja AhonenpumiBAT38.15-1.280.000.0011.4036.407.
1324HeiliElina RönnholmpumiOCA38.21-1.220.000.0010.8035.8030.
1436Valttiannina myllyahoparsonJAU38.95-0.480.000.003.4028.4022.
1534AstaAnne-Mari TenhovaloespvesKKK39.650.220.000.2233.
166MaggieSuvi ReinikoohonRFF39.780.350.000.3533.
1743MonaRiitta HyvönenkesvilJAT40.010.580.000.5833.
1837HetaJanne MarjanenschapeMYNSK40.270.840.000.8433.
1931InkeriMarko MäkeläespvesJANKK40.390.960.000.9631.
2048KafiAri ParttikoohonLAU40.551.120.001.1233.
2116JaloEira LampénkesvilRimA40.591.160.001.1633.
2212MuruSatu LuusuashelamHSKH40.851.420.001.4233.
2364LissuAnnamaria RistimäkiparsonRAUMA41.291.860.001.8633.
244MinttuRiitta HaaranenespvesJAU41.562.130.002.1333.
2549NalleNina HänninenshelamHU-PU41.602.170.002.1728.
2638EssoJade ErkkoespvesBAT42.723.290.003.2932.
2719TikruJohanna NybergnovnouTAMSK43.133.700.003.7033.
2876KuuraJonna KeskitaloshelamK-PKK35.40-4.035.005.0012.
2958HillaAntti HuotarishelamYLÖKK35.97-3.465.005.0033.
3011ZipTaru MäkinenespvesRAUMA36.38-3.055.005.0033.
3160RooneyOtto NiinikoskikoohonHEILU36.71-2.725.005.0033.
3269TuuaTaina AiraksinenkesvilACTIV37.65-1.785.005.0015.
3371NanaJennika MattilashelamBAT37.88-1.555.005.0033.
3418LexSami OksakoohonHAU38.01-1.425.005.0025.
3573MukaKaisa Ylä-TuuhonenkromfoTAMSK38.15-1.285.005.0033.
368FendiLinda LoikkanenshelamSiSu38.41-1.025.005.0020.
3714Coreheidi savolainenkesvilSWAU38.50-0.935.005.0033.
3877JuraTuulia LiuhtoborcolLAW39.800.375.005.378.
3935LeeviKatariina KuiroshelamTAMSK44.094.665.009.6633.
4040YegoJari LaitinenkoohonKKK37.07-2.3610.0010.005.
417ZemiSanna NiinikoskiespvesHEILU38.06-1.3710.0010.0033.
425OlliOuti LeppänenkoohonTAMSK38.73-0.7010.0010.0014.
4323RauhaJani KantolakromfoTORKK39.36-0.0710.0010.0033.
4426TimppaMinna VilmikromfoSkromfo49.5310.100.0010.1033.
4515LumiSannamari PippolakeeshoJKF44.815.385.0010.3833.
4651ElmoKatja KumpulainenshelamHEILU39.930.5010.0010.5033.
4717SissiMarko KapiainenschapeHSKH45.035.605.0010.6033.
4827NiittiAnne HuittinenmudiPIRKU40.461.0310.0011.0311.
4957LenniJosefiina KoskinenkesvilLAGU47.648.215.0013.2133.
502HileJonna KeskitaloshelamK-PKK43.063.6310.0013.6333.
5159IonaSatu TuomelashelamHSKH44.214.7810.0014.7833.
5254SalliSanna Toivola-JärvinencocspaKLUBI36.69-2.7415.0015.0018.
5362ZorroAnnariina NikkushelamBAT38.51-0.9215.0015.0033.
5465YodiEmmiina AbrahamssonshelamLÄGI42.903.4715.0018.4733.
-30JustusEveliina SipiläparsonJAU0.000.000.00HYL33.
-248AlbaMarika SödermanespvesACTIV0.000.000.00HYL33.
-29HeddaMaija IsokangaspyrpalSWAU0.000.000.00HYL23.
-41ZeroElina PaavolakromfoK-PKK0.000.000.00HYL29.
-3VolaMari MäkeläshelamI-HAH0.000.000.00HYL33.
-25MoonaRiitta HaaranenespvesJAU0.000.000.00HYL33.
-72SiiliSami SuvantopyrpalLÄGI0.000.000.00HYL6.
-74RonjaVille LiukkaespvesHAU0.000.000.00HYL4.
-75LettiMilja HaapamäkiespvesTAMSK0.000.000.00HYL33.
-79FlaksiTeemu KollanenkromfoJAU0.000.000.00HYL33.
-241EllaAnu KylvénkoohonTAMSK0.000.000.00HYL33.
-1MiGSanna HovilaborcolLAW0.000.000.00HYL33.
-10KreppiMilja HaapamäkiespvesTAMSK0.000.000.00HYL33.
-50NäpsäHeli LassilatarupiLAKKE0.000.000.00HYL33.
-52EsteriMona LiljegrenespvesJANKK0.000.000.00HYL10.
-44HaloOuti KorhonenshelamHU-PU0.000.000.00HYL33.
-55NixiPäivikki TurulakromfoI-HAH0.000.000.00HYL24.
-56MuruMarjo AlandershelamWECA0.000.000.00HYL33.
-20AltaArja-Leena ToivolaengspaKKK0.000.000.00HYL33.
-13MessiMarianne PekkolaparsonKOTKA0.000.000.00HYL33.
-33OfiEvita SiekkinencocspaPORSK0.000.000.00HYL33.
-42WexiInkeri VapalahtishelamTASSU0.000.000.00HYL33.
-67SiinaTuija AnnalashelamOKK0.000.000.00HYL33.
-45CosmoMatti KautiainenparsonATT0.000.000.00HYL33.
-63BörjeMika KangasespvesHAU0.000.000.00POIS33.
-66NanaJonna KannistoshelamHSKH0.000.000.00POIS33.
-21MiuxMaria HirvonenpyrpapPoKS0.000.000.00POIS33.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia