Tulospalvelu
Medit, rata 3 Yksilöpisteet

Ihanneaika: 45.05
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Jouk.p. Yht
176KuuraJonna KeskitaloshelamK-PKK39.17-5.880.000.0050.0075.0012.
222SkitsoElsi PullimudiACE39.23-5.820.000.0049.4074.409.
372SiiliSami SuvantopyrpalLÄGI39.61-5.440.000.0045.6070.606.
49SvanteAnniina SalokesvilSiSu40.49-4.560.000.0036.8061.801.
568MilaAnja AhonenpumiBAT40.70-4.350.000.0034.7059.707.
677JuraTuulia LiuhtoborcolLAW40.74-4.310.000.0034.3059.308.
774RonjaVille LiukkaespvesHAU40.76-4.290.000.0034.1059.104.
854SalliSanna Toivola-JärvinencocspaKLUBI40.94-4.110.000.0032.3057.3018.
952EsteriMona LiljegrenespvesJANKK40.96-4.090.000.0032.1057.1010.
1080VilleEeva IhatsukesvilJAU41.27-3.780.000.0029.0054.0017.
118FendiLinda LoikkanenshelamSiSu41.50-3.550.000.0026.7051.7020.
1269TuuaTaina AiraksinenkesvilACTIV41.70-3.350.000.0024.7049.7015.
1278KisuPäivi Männistö-RahunenshelamPIRKU41.70-3.350.000.0024.7049.7016.
1455NixiPäivikki TurulakromfoI-HAH42.30-2.750.000.0018.7043.7024.
1518LexSami OksakoohonHAU42.36-2.690.000.0018.1043.1025.
1641ZeroElina PaavolakromfoK-PKK42.84-2.210.000.0013.3038.3029.
1731InkeriMarko MäkeläespvesJANKK43.23-1.820.000.009.4034.4031.
185OlliOuti LeppänenkoohonTAMSK44.00-1.050.000.001.7026.7014.
1929HeddaMaija IsokangaspyrpalSWAU44.09-0.960.000.000.8025.8023.
2028ZiliSanna NiinikoskiespvesHEILU44.75-0.300.000.0019.2026.
2112MuruSatu LuusuashelamHSKH46.051.000.001.0033.
2251ElmoKatja KumpulainenshelamHEILU38.82-6.235.005.0033.
2326TimppaMinna VilmikromfoSkromfo41.25-3.805.005.0033.
2413MessiMarianne PekkolaparsonKOTKA41.40-3.655.005.0033.
2536Valttiannina myllyahoparsonJAU41.77-3.285.005.0022.
2649NalleNina HänninenshelamHU-PU41.97-3.085.005.0028.
2714Coreheidi savolainenkesvilSWAU42.92-2.135.005.0033.
2844HaloOuti KorhonenshelamHU-PU43.67-1.385.005.0033.
2975LettiMilja HaapamäkiespvesTAMSK44.08-0.975.005.0033.
3020AltaArja-Leena ToivolaengspaKKK45.100.055.005.0533.
3167SiinaTuija AnnalashelamOKK45.680.635.005.6333.
32248AlbaMarika SödermanespvesACTIV45.980.935.005.9333.
331MiGSanna HovilaborcolLAW46.401.355.006.3533.
34241EllaAnu KylvénkoohonTAMSK46.821.775.006.7733.
3546TypyIina KalliomäkiauskelHSKH38.40-6.6510.0010.0012.
3627NiittiAnne HuittinenmudiPIRKU40.62-4.4310.0010.0011.
372HileJonna KeskitaloshelamK-PKK42.29-2.7610.0010.0033.
3824HeiliElina RönnholmpumiOCA42.47-2.5810.0010.0030.
393VolaMari MäkeläshelamI-HAH42.66-2.3910.0010.0033.
4030JustusEveliina SipiläparsonJAU43.28-1.7710.0010.0033.
4173MukaKaisa Ylä-TuuhonenkromfoTAMSK43.30-1.7510.0010.0033.
4243MonaRiitta HyvönenkesvilJAT43.35-1.7010.0010.0033.
4342WexiInkeri VapalahtishelamTASSU43.99-1.0610.0010.0033.
4425MoonaRiitta HaaranenespvesJAU44.12-0.9310.0010.0033.
4564LissuAnnamaria RistimäkiparsonRAUMA44.80-0.2510.0010.0033.
4635LeeviKatariina KuiroshelamTAMSK46.451.4010.0011.4033.
4716JaloEira LampénkesvilRimA48.083.0310.0013.0333.
4834AstaAnne-Mari TenhovaloespvesKKK53.518.465.0013.4633.
4911ZipTaru MäkinenespvesRAUMA40.98-4.0715.0015.0033.
-15LumiSannamari PippolakeeshoJKF0.000.000.00HYL33.
-4MinttuRiitta HaaranenespvesJAU0.000.000.00HYL33.
-65YodiEmmiina AbrahamssonshelamLÄGI0.000.000.00HYL33.
-62ZorroAnnariina NikkushelamBAT0.000.000.00HYL33.
-70RuuMinna PäivärintapyrpapLÄGI0.000.000.00HYL3.
-71NanaJennika MattilashelamBAT0.000.000.00HYL33.
-33OfiEvita SiekkinencocspaPORSK0.000.000.00HYL33.
-45CosmoMatti KautiainenparsonATT0.000.000.00HYL33.
-32PeikkoVirpi HujanenespvesPIRKU0.000.000.00HYL27.
-19TikruJohanna NybergnovnouTAMSK0.000.000.00HYL33.
-23RauhaJani KantolakromfoTORKK0.000.000.00HYL33.
-79FlaksiTeemu KollanenkromfoJAU0.000.000.00HYL33.
-61NopsaHeli KuronenkromfoI-HAH0.000.000.00HYL19.
-60RooneyOtto NiinikoskikoohonHEILU0.000.000.00HYL33.
-40YegoJari LaitinenkoohonKKK0.000.000.00HYL5.
-39RuksiViivi SnellmankromfoHSKH0.000.000.00HYL21.
-48KafiAri ParttikoohonLAU0.000.000.00HYL33.
-38EssoJade ErkkoespvesBAT0.000.000.00HYL32.
-50NäpsäHeli LassilatarupiLAKKE0.000.000.00HYL33.
-37HetaJanne MarjanenschapeMYNSK0.000.000.00HYL33.
-17SissiMarko KapiainenschapeHSKH0.000.000.00HYL33.
-53OodiVille LiukkaespvesHAU0.000.000.00HYL2.
-10KreppiMilja HaapamäkiespvesTAMSK0.000.000.00HYL33.
-6MaggieSuvi ReinikoohonRFF0.000.000.00HYL33.
-58HillaAntti HuotarishelamYLÖKK0.000.000.00HYL33.
-57LenniJosefiina KoskinenkesvilLAGU0.000.000.00HYL33.
-56MuruMarjo AlandershelamWECA0.000.000.00HYL33.
-7ZemiSanna NiinikoskiespvesHEILU0.000.000.00HYL33.
-59IonaSatu TuomelashelamHSKH0.000.000.00HYL33.
-66NanaJonna KannistoshelamHSKH0.000.000.00POIS33.
-21MiuxMaria HirvonenpyrpapPoKS0.000.000.00POIS33.
-63BörjeMika KangasespvesHAU0.000.000.00POIS33.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia