Tulospalvelu
Medit, rata 4 (hyppy) Yksilöpisteet

Ihanneaika: 43.16
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Jouk.p. Yht
19SvanteAnniina SalokesvilSiSu37.53-5.630.000.0050.0075.001.
253OodiVille LiukkaespvesHAU37.99-5.170.000.0045.4070.402.
374RonjaVille LiukkaespvesHAU38.01-5.150.000.0045.2070.204.
440YegoJari LaitinenkoohonKKK38.63-4.530.000.0039.0064.005.
572SiiliSami SuvantopyrpalLÄGI38.66-4.500.000.0038.7063.706.
636Valttiannina myllyahoparsonJAU40.58-2.580.000.0019.5044.5022.
776KuuraJonna KeskitaloshelamK-PKK37.32-5.845.005.0012.
851ElmoKatja KumpulainenshelamHEILU37.37-5.795.005.0033.
95OlliOuti LeppänenkoohonTAMSK40.04-3.125.005.0014.
1013MessiMarianne PekkolaparsonKOTKA40.04-3.1210.0010.0033.
1154SalliSanna Toivola-JärvinencocspaKLUBI42.05-1.1130.0030.0018.
-52EsteriMona LiljegrenespvesJANKK0.000.000.00HYL10.
-55NixiPäivikki TurulakromfoI-HAH0.000.000.00HYL24.
-58HillaAntti HuotarishelamYLÖKK0.000.000.00HYL33.
-61NopsaHeli KuronenkromfoI-HAH0.000.000.00HYL19.
-68MilaAnja AhonenpumiBAT0.000.000.00HYL7.
-69TuuaTaina AiraksinenkesvilACTIV0.000.000.00HYL15.
-70RuuMinna PäivärintapyrpapLÄGI0.000.000.00HYL3.
-78KisuPäivi Männistö-RahunenshelamPIRKU0.000.000.00HYL16.
-49NalleNina HänninenshelamHU-PU0.000.000.00HYL28.
-46TypyIina KalliomäkiauskelHSKH0.000.000.00HYL12.
-6MaggieSuvi ReinikoohonRFF0.000.000.00HYL33.
-8FendiLinda LoikkanenshelamSiSu0.000.000.00HYL20.
-18LexSami OksakoohonHAU0.000.000.00HYL25.
-22SkitsoElsi PullimudiACE0.000.000.00HYL9.
-24HeiliElina RönnholmpumiOCA0.000.000.00HYL30.
-27NiittiAnne HuittinenmudiPIRKU0.000.000.00HYL11.
-77JuraTuulia LiuhtoborcolLAW0.000.000.00HYL8.
-28ZiliSanna NiinikoskiespvesHEILU0.000.000.00HYL26.
-29HeddaMaija IsokangaspyrpalSWAU0.000.000.00HYL23.
-31InkeriMarko MäkeläespvesJANKK0.000.000.00HYL31.
-32PeikkoVirpi HujanenespvesPIRKU0.000.000.00HYL27.
-38EssoJade ErkkoespvesBAT0.000.000.00HYL32.
-39RuksiViivi SnellmankromfoHSKH0.000.000.00HYL21.
-41ZeroElina PaavolakromfoK-PKK0.000.000.00HYL29.
-80VilleEeva IhatsukesvilJAU0.000.000.00HYL17.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia