Tulospalvelu
Medit, rata 5 Yksilöpisteet

Ihanneaika: 47.05
Sij Nro Nimi Ohjaaja Rotu Seura Aika AVRV Tulos Pisteet Jouk.p. Yht
170RuuMinna PäivärintapyrpapLÄGI40.91-6.140.000.0050.0075.003.
29SvanteAnniina SalokesvilSiSu41.28-5.770.000.0046.3071.301.
352EsteriMona LiljegrenespvesJANKK41.64-5.410.000.0042.7067.7010.
474RonjaVille LiukkaespvesHAU42.71-4.340.000.0032.0057.004.
527NiittiAnne HuittinenmudiPIRKU42.88-4.170.000.0030.3055.3011.
640YegoJari LaitinenkoohonKKK43.11-3.940.000.0028.0053.005.
753OodiVille LiukkaespvesHAU43.53-3.520.000.0023.8048.802.
85OlliOuti LeppänenkoohonTAMSK43.69-3.360.000.0022.2047.2014.
929HeddaMaija IsokangaspyrpalSWAU46.57-0.480.000.0018.4023.
1041ZeroElina PaavolakromfoK-PKK47.920.870.000.8729.
1122SkitsoElsi PullimudiACE39.74-7.315.005.009.
1246TypyIina KalliomäkiauskelHSKH41.30-5.755.005.0012.
138FendiLinda LoikkanenshelamSiSu41.40-5.655.005.0020.
1472SiiliSami SuvantopyrpalLÄGI42.05-5.005.005.006.
1524HeiliElina RönnholmpumiOCA44.77-2.285.005.0030.
1654SalliSanna Toivola-JärvinencocspaKLUBI42.34-4.7110.0010.0018.
1776KuuraJonna KeskitaloshelamK-PKK39.92-7.1315.0015.0012.
-39RuksiViivi SnellmankromfoHSKH0.000.000.00HYL21.
-18LexSami OksakoohonHAU0.000.000.00HYL25.
-69TuuaTaina AiraksinenkesvilACTIV0.000.000.00HYL15.
-68MilaAnja AhonenpumiBAT0.000.000.00HYL7.
-61NopsaHeli KuronenkromfoI-HAH0.000.000.00HYL19.
-55NixiPäivikki TurulakromfoI-HAH0.000.000.00HYL24.
-77JuraTuulia LiuhtoborcolLAW0.000.000.00HYL8.
-49NalleNina HänninenshelamHU-PU0.000.000.00HYL28.
-32PeikkoVirpi HujanenespvesPIRKU0.000.000.00HYL27.
-36Valttiannina myllyahoparsonJAU0.000.000.00HYL22.
-80VilleEeva IhatsukesvilJAU0.000.000.00HYL17.
-28ZiliSanna NiinikoskiespvesHEILU0.000.000.00POIS26.
-78KisuPäivi Männistö-RahunenshelamPIRKU0.000.000.00POIS16.
© Suomen Agilityliitto ry, - Kaikki tulokset ovat epävirallisia